Ubezpieczenie telefonu w Orange
Dodane przez BoBik dnia 14/03/2011
Komu z Was nie ukradziono telefonu, samemu go nie zgubiliście albo nie zalała go woda? Prędzej czy później każdego to czeka. Dlatego Orange przygotować wyjątkową ofertę chroniącą przed skutkami przykrych niespodzianek. Od dziś kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę, możecie przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon.
Rozszerzona zawartość newsa
Komu z Was nie ukradziono telefonu, samemu go nie zgubiliście albo nie zalała go woda? Prędzej czy później każdego to czeka. Dlatego Orange przygotować wyjątkową ofertę chroniącą przed skutkami przykrych niespodzianek. Od dziś kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę, możecie przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon. Przez pierwsze pół roku w podstawowych wariantach ochronę macie je za free. Potem rozsądny abonament lub rezygnacja z usługi bez żadnych opłat. 


Orange jest pierwszym operatorem, który w tak kompleksowy sposób zadbał o komfort i bezpieczeństwo codziennego korzystania z telefonu lub laptopa. Z programów ubezpieczeniowych moga korzystać klienci indywidualni wybierających: Delfina, Pelikana, Panterę, Orange Abonament, Orange Mix i Orange Free.

Szczegóły w tabelce i na stronie Orange w necie. 
Wariant ochrony

Nowy Bezpieczny Telefon Standard

Nowy Bezpieczny Telefon Komfort


Nowy Bezpieczny Telefon Premium

Bezpieczny Laptop

Abonament

7,99 zł

18,99 zł

24,99 zł

12,00 zł

Promocja

0 zł przez 6 miesięcy

-

-

0 zł przez 6 miesięcy

Zakres ochrony

Kradzież z  włam-aniem, zuchwała lub rabunek

Kradzież kieszonkowa

-

-


-


Zalanie

-


Dewastacja lub uszkodzenia mechaniczneNieautoryzowane połączenia do kwoty 4 000 zł


-

Ochrona na całym świecie2 szkody w ciągu 12 miesięcy

Źródło: Orange Ubezpieczenie telefonu w Orange