ZTE Light w ofercie PLAY
Dodane przez BoBik dnia 16/08/2011
ZTE LightPlay wprowadza do swojej oferty od jutra (17 sierpnia 2011) nowy model- tablet ZTE Light. Również od jutra zmienione zostaną cenniki telefonów w Play. Do oferty "Na życzenie" wejdą dwa smartfony: HTC Incredible S HTC Flyer
Rozszerzona zawarto newsa
Play wprowadza do swojej oferty od jutra (17 sierpnia 2011) nowy model- tablet ZTE Light. Również od jutra zmienione zostaną cenniki telefonów w Play.

ZTE Light


ZTE Light
Daj się wciągnąć w interaktywną przestrzeń, ciesz się takimi samymi możliwościami jakie daje Ci komputer, a dodatkowo korzystaj z tysięcy aplikacji dostępnych na Android Market. Surfuj po internecie, korzystaj z poczty elektronicznej i portali społecznościowych w dowolnym czasie. Duży 7 calowy dotykowy ekran to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z programów biurowych jak i dla tych, którzy szukają rozrywki i najlepszych gier! Aplikacja NaviExpert Play i wbudowany odbiornik GPS zapewniają dostęp do informacji na temat najbliższego i dalszego otoczenia – z łatwością sprawdzisz dane na temat pobliskich atrakcji turystycznych, restauracji, a Twoja podróż pozostawi niezapomniane wrażenia.Dodatkowo od jutra do oferty „na życzenie” wprowadzamy następujące modele:


HTC Incredible S


HTC Incredible S
Dzięki jasnemu ekranowi SuperLCD WVGA, o przekątnej 4 cale, smartfon sprawdza się podczas nagrywania i odtwarzania filmów HD, a wbudowana technologia dźwięku stereo surround SRS WOW HD pozwala doświadczyć kinowej jakości odbioru w mobilnym urządzeniu. Wykorzystana technologia DLNA umożliwia wyświetlanie cyfrowych treści na kompatybilnych telewizorach. Aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z podwójną lampą błyskową, pozwala robić zdjęcia wysokiej rozdzielczości a w połączeniu z przednią kamerą wideo umożliwia prowadzenie wideorozmów twarzą w twarz. HTC Incredible S pozwala przechowywać w pamięci mapy wybranych obszarów, więc nie trzeba płacić za pobieranie danych podczas pobytu za granicą, a dzięki wbudowanemu kompasowi mapa zawsze wskazuje faktyczny kierunek. Jeśli zaś zdarzy się najgorsze i telefon zaginie, wystarczy wejść na stronę HTCSense.com i zdalnie uruchomić dzwonek lub wyświetlić położenie urządzenia na mapie internetowej. Jeżeli przepadł na dobre, można go też zdalnie zablokować i usunąć z niego wszystkie dane.


HTC Flyer
HTC Flyer
HTC Flyer ma posiadać 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli i oferować dwie kamery: z tyłu i z przodu, odpowiednio pięcio i 1,3-megapikselową. Tablet wyposażono w obsługę HDMI i DLNA i rysik. Urządzeniem opartym o specjalną wersję interfejsu HTC Sense steruje procesor Qualcomm Snapdragon. Oprocz tego w tablecie znajdziemy zaimplementowany komunikator Skype.


Od 8 sierpnia 2011 wycofywane są z oferty Play następujące modele:
Nokia E63,
Samsung U700,
Sony Ericsson W995,
Maxcom MM500BB,
Nokia 6710,
Nokia 7020,
Nokia E75,
Nokia N96,
Sony Ericsson K770i,
Sony Ericsson W396,
Sony Ericsson X1

Od 29 sierpnia 2011 cenników wycofywane są następujące modele:
Nokia 1680,
Nokia 2730,
Samsung E2100,
Sony Ericsson S312,
Sony Ericsson W705.

Regulaminy i cennik do pobrania:

* Cennik Telefonów w Ofercie podstawowej obowiązujący od 17 sierpnia 2011

Źródło: Play ZTE Light w ofercie PLAY