„2 x Tak Tak” w T-Mobile czyli dodoatkowe 150zł na koncie
Dodane przez BoBik dnia 16/08/2011
podwojne doladowanie tak tak promocje t-mobile Dla klientów usług przedpłaconych T-Mobile przygotowało od 16 sierpnia do 18 września br. promocję „2 x Tak Tak”, w której mogą oni uzyskać dodatkowo 150 złotych za doładowanie konta. Warunkiem skorzystania z promocji jest zasilenie konta kwotami po minimum 25 złotych dwa razy w ciągu 5 dni kalendarzowych oraz wysłanie bezpłatnego SMSa o treści „TAK” na numer 80402.
Rozszerzona zawarto newsa
podwojne doladowanie tak tak promocje t-mobileDla klientów usług przedpłaconych T-Mobile przygotowało od 16 sierpnia do 18 września br. promocję „2 x Tak Tak”, w której mogą oni uzyskać dodatkowo 150 złotych za doładowanie konta.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zasilenie konta kwotami po minimum 25 złotych dwa razy w ciągu 5 dni kalendarzowych oraz wysłanie bezpłatnego SMSa o treści „TAK” na numer 80402. SMSa można wysłać w dowolnym momencie zarówno przed, po, jak i pomiędzy doładowaniami. Bonusem jest podwojenie kwoty drugiego doładowania.

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich Klientów „Tak Tak - T-Mobile na kartę”, „Tak Tak Fon”, „Nowy Tak Tak Fon” oraz „Fon”. Z promocyjnego doładowania można skorzystać raz, a jego maksymalna wartość wynosi 150 złotych i może zostać wykorzystana dowolnie na wszystkie usługi bez ograniczenia w czasie.


Regulaminy i cenniki do pobrania:

* Warunki Oferty Promocyjnej „2 x Tak Tak” dla Użytkowników Tak Tak - T-Mobile na karte oraz Abonentów Tak Tak Fon, Nowy Tak Tak Fon


Źródło: T-Mobile „2 x Tak Tak” w T-Mobile czyli dodoatkowe 150zł na koncie