Vectra -internet Flashnet z konsolą Xbox 360 i sensorem ruchu Kinect
Dodane przez BoBik dnia 16/08/2011
Vectra zaoferowała szerokopasmowy dostęp do sieci Internet Flashnet wraz z konsolą Xbox 360 zawierającą dodatkowe wyposażenie: sensor ruchu Kinect, pamięć 250 GB, wbudowane Wi-Fi oraz bezpłatną grę. Nowa oferta skierowana jest do abonentów Vectry, którzy zakupią Internet Flashnet o prędkości 8Mb/s lub wyższej.
Rozszerzona zawarto newsa
Vectra zaoferowała szerokopasmowy dostęp do sieci Internet Flashnet wraz z konsolą Xbox 360 zawierającą dodatkowe wyposażenie: sensor ruchu Kinect, pamięć 250 GB, wbudowane Wi-Fi oraz bezpłatną grę.

Nowa oferta skierowana jest do abonentów Vectry, którzy zakupią Internet Flashnet o prędkości 8Mb/s lub wyższej. Obecnie mogą z niej skorzystać mieszkańcy czterech miast: Warszawy, Starachowic, Olsztyna oraz Ostrołęki. Już od września oferta będzie dostępna we wszystkich lokalizacjach, w których Vectra świadczy usługi.


Najważniejsze cechy konsoli Xbox 360 to:
wbudowane Wi-Fi pozwalające na szybsze i łatwiejsze łączenie się ze światem rozrywki Xbox Live (bezpośrednie oglądanie filmów w jakości HD, możliwość komunikowania się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych i wiele innych);
wbudowana pamięć 250 GB, która zapewni odpowiednią ilość miejsca do zapisywania gier, filmów, muzyki, zdjęć itp.;
współpraca z sensorem ruchu Kinect

Razem z konsolą Xbox abonent otrzymuje również grę Kinect Adventures.

Flashnet to szerokopasmowy dostęp do internetu, który Vectra realizuje za pomocą nowoczesnej, światłowodowej sieci przesyłu danych cyfrowych. Daje on abonentom możliwość surfowania z prędkością do 128 Mb/s. Obecnie Vectra oferuje 5 pakietów internetowych oraz wiele opcji dodatkowych, np. Taryfa Nocna, Wysyłaj Szybciej, konto on-line, Wi-Fi czy stały adres IP. Od roku Vectra oferuje również usługę Internet Mobilny, cieszącą się coraz większą popularnością naszych klientów.
Wkrótce Vectra planuje rozpoczęcie sprzedaży oferty Internetu Mobilnego i stacjonarnego z netbookami za 1 zł.

Źródło: VECTRA Vectra -internet Flashnet z konsolą Xbox 360 i sensorem ruchu Kinect