News ˇ Baza telefonów ˇ Gotowe SMSy ˇ Konfiguracja WAP, MMS, GPRS ˇ Forum ˇ Download   |   25 Październik 2014 10:43:12

Orange: Promocja "Orange Free z laptopem" - www.BestMobile.pl
Menu
News
Baza telefonów
Doładowania
Kody serwisowe
Kody sieciowe
Promocje operatorów 2011
Promocje operatorów
Promocje operatorów 2008
Gotowe SMSy
Testy telefonów
Instrukcje demontażu
Konfiguracja WAP, MMS, GPRS
Forum
Kontakt
Reklama

Download
Tapety
Instrukcje
_
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_
Polecamy

MixElectronics

Głosuj na tę stronę w rankingu!_
Tapeta dla Ciebie
plaża
plaża
Tapety 101x80 - Kategoria Krajobraz
_
  
 Orange: Promocja "Orange Free z laptopem"

Orange: Promocja "Orange Free z laptopem"
(ważna: 2007-12-05 - do odwołania)

„Orange Free z laptopem” (Promocja) to oferta promocyjna dostępna przy zawieraniu umowy o świadczenie usług w ramach oferty Orange Free, świadczonej przez operatora sieci Orange - PTK Centertel Sp. z o.o.

W ramach Promocji Abonent ma możliwość:
- otrzymania rabatu na usługę Orange Free Premium
- otrzymania rabatu na opłatę aktywacyjną w ofercie Orange Free w opcji Premium oraz Orange Free w opcji Standard
- zakupu na raty bądź za gotówkę zestawu urządzeń do przesyłania danych: karty Novatel Wireless Merlin XU870 wraz z komputerem przenośnym (dalej „Laptop I”) Maxdata ECO 4510 IW w promocyjnej cenie, określonej w niniejszym Regulaminie albo
- zakupu na raty bądź za gotówkę komputera przenośnego (dalej „Laptop II”) Belinea o.book 3 z wbudowaną kartą modemową z możliwością transmisji danych do 7,2 Mb/s w promocyjnej cenie, określonej w niniejszym Regulaminie.
Z Promocji skorzystać można we wszystkich salonach Orange, salonach partner Orange oraz salonach sprzedaży tp, w których dostępny jest Laptop I (przy korzystaniu z Promocji z Laptopem I), bądź Laptop II (przy korzystaniu z Promocji z Laptopem II).

jak skorzystać?
1.
W celu skorzystania z Promocji należy jednocześnie, w tym samym dniu:
- zawrzeć z PTK Centertel sp. z o.o. umowę o świadczenie usług w ofercie Orange Free na czas określony 36 miesięcy,
- zakupić na raty bądź za gotówkę zestaw dostępny w Promocji składający się z:
a)karty do przesyłania danych oraz komputera przenośnego (Laptop I) albo
b)komputera przenośnego (Laptop II) wraz z wbudowaną kartą modemową Szczegółowe warunki sprzedaży ratalnej określa regulamin promocji „kredyt 0% Laptop”.

co można zyskać?
2.
W ramach Promocji przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych od dnia zawarcia umowy („Okres promocyjny”) opłata miesięczna za korzystanie z usługi Orange Free Premium jest obniżana o 25% („Rabat”) i wynosi 89 zł z VAT.
3. Opłata za korzystanie z usługi Orange Free Standard nie jest obniżana i wynosi 60 zł z VAT.
4. Po zakończeniu Okresu promocyjnego usługa Orange Free Standard bądź Orange Free Premium pozostanie włączona i będzie za nią pobierana opłata bez Rabatu.
5. W ramach Promocji Abonent nabywa zestaw, który składa się z:
a) Laptopa I wraz z kartą Novatel Wireless Merlin XU870 w cenie 3000 zł z VAT (dalej „Zestaw”) oraz usługą Orange Free Standard bądź Orange Free Premium albo
b)Laptopa I wraz z kartą Novatel Wireless Merlin XU870 w cenie 7999 zł z VAT (dalej „Zestaw”) bez usługi Orange Free Standard bądź Premium
c)Laptopa II w cenie 3600 zł z VAT (dalej „Zestaw”) z usługą Orange Free Premium bądź Orange Free Standard albo d)Laptopa II w cenie 7999 zł z VAT (dalej „Zestaw”) bez usługi Orange Free Standard bądź Premium.
Opłata za Zestaw może być w całości rozłożona na raty, bądź przy wpłacie, co najmniej 10% wartości, pozostała część płatności może zostać rozłożona na raty, bądź w całości opłacona gotówką (zapłata z wpłatą własną nie dotyczy salonów sprzedaży tp).
6. Dodatkowo, w ramach Promocji Abonent uzyskuje rabat na przyłączenie do Orange w ofercie Orange Free. Rabat polega na obniżeniu opłaty za przyłączenie do Orange do 1zł z VAT.
7. W związku z przyznaniem ww. rabatu, w przypadku rozwiązania umowy przez Abonenta lub przez PTK Centertel z przyczyn leżących po stronie Abonenta przed upływem okresu, na który umowa została zawarta PTK Centertel uprawiony jest do żądania opłaty specjalnej w wysokości określonej w umowie.
8. Abonent w czasie trwania Okresu promocyjnego ma możliwość zmiany usługi Orange Free Standard na usługę Orange Free Premium (jeżeli przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z Laptopem została wybrana usługa Orange Free Standard).
Zmiany można dokonać poprzez:
- wysłanie SMS-a pod numer 1111 o treści OFP (koszt wysłania SMS-a to 20 gr. z VAT);
- wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu do Orange On-line na stronie www.orange.pl/online;
- kontakt z Orange Biurem Obsługi pod numerem *100 (opłata 1zł za połączenie). Zmiana usługi następuje z pierwszym dniem najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po zleceniu zmiany

postanowienia końcowe:
9.
W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem stosuje się obowiązujący Abonenta Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej GSM 900/1800 i UMTS przez spółkę pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel sp. z o.o. oraz regulamin oferty Orange Free, które są dostępne na stronie www.orange.pl oraz w salonach Orange i salonach partner Orange.
10. Parametry techniczne dostępne w Promocji karty z komputerem przenośnym

Promocja orange z laptopem
powiększ


11. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.orange.pl, w salonach Orange, salonach partner Orange oraz w salonach sprzedaży tp.
12. PTK Centertel oznacza PTK Centertel sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Skierniewicka 10a, 01-230 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000006107, o kapitale zakładowym 2.690.501.964,00 PLN, nr NIP 527-020-68-72.

Źródło: Orange
  
  
 Komentarze

Brak komentarzy.
  
  
 Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  
  
 Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
  
Najnowszy telefon
Samsung I9103 Galaxy R
_
REKLAMA
_
Ankieta
Czy korzystasz z mobilnego internetu ? - Skomentuj

tak, blueconnect

tak, iPlus

tak, Orange Free

tak, Play Online

tak, inny

nie korzystam

Skomentuj
_

bestmobile.pl

Zyczenia sylwestrowe     Serwis GSM