News ˇ Baza telefonów ˇ Gotowe SMSy ˇ Konfiguracja WAP, MMS, GPRS ˇ Forum ˇ Download   |   19 Wrzesień 2014 17:46:47

Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze" - www.BestMobile.pl
Menu
News
Baza telefonów
Doładowania
Kody serwisowe
Kody sieciowe
Promocje operatorów 2011
Promocje operatorów
Promocje operatorów 2008
Gotowe SMSy
Testy telefonów
Instrukcje demontażu
Konfiguracja WAP, MMS, GPRS
Forum
Kontakt
Reklama

Download
Tapety
Instrukcje
_
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_
Polecamy

MixElectronics

Głosuj na tę stronę w rankingu!_
Tapeta dla Ciebie
zachod
zachod
Tapety 101x80 - Kategoria Krajobraz
_
  
 Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze"

Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze"
(ważna: 2007-08-01 - do odwołania)

Czas obowiązywania oferty promocyjnej: od 1 sierpnia 2007 r. do odwołania. Nazwa usługi promocyjnej: Numerki za Grosze
Usługa dotyczy: możliwości wykonywania połączeń głosowych po promocyjnych stawkach do 3 wybranych numerów Tak Tak bądź Era (komórkowych i stacjonarnych).

Opis usługi Numerki za Grosze


powiększ


Warunki świadczenia usługi
1. Niniejsza oferta promocyjna dotyczy Użytkowników Tak Tak korzystających z taryfy Happy lub Programu Lojalnościowego Happy Taniej, którzy w terminie obowiązywania oferty promocyjnej aktywują usługę Numerki za Grosze.
2. Usługa Numerki za Grosze polega na możliwości wykonywania połączeń głosowych po promocyjnych stawkach i dotyczy połączeń krajowych wykonywanych na numery Tak Tak oraz komórkowe i stacjonarne numery w sieci Era.
3. Użytkownik Tak Tak może aktywować usługę Numerki za Grosze, jeśli jego konto w systemie Tak Tak jest ważne na połączenia wychodzące i stan konta jest równy co najmniej jednej miesięcznej opłacie za jeden numer w usłudze.
4. Aktywacja numeru w ramach usługi Numerki za Grosze może zostać zlecona Ekspresowym kodem *129*1*dziewięciocyfrowy numer#, przez połączenie z numerem 9797 lub w serwisie internetowym www.itaktak.pl Aktywacja usługi i pobranie opłaty miesięcznej nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu założenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em.
5. Aktywacja usługi Numerki za Grosze nie powoduje przedłużenia ważności konta Użytkownika.
6. W ramach usługi Numerki za Grosze niższą stawką nie są objęte połączenia realizowane w Roamingu, transmisja danych, numery: 9602, 9797, 9898, 602 913, 602 990, 608 908, 602 950 000, 602 951 000, 602 960 200, 602 985, 604 01 01 01, 604 02 02 02, numery Poczty głosowej, Numery alarmowe, usługowe i specjalne, Numery premium.
7. Użytkownik może korzystać z usługi Numerki za Grosze, jeżeli jego konto jest ważne na połączenia wychodzące. Jeżeli konto Użytkownika z aktywną usługą Numerki za Grosze utraci ważność na połączenia wychodzące:
a) opłacone miesięczne okresy aktywności tej usługi dla wybranych numerów biegną dalej i nie zostają przedłużone o czas nieaktywności konta Użytkownika na połączenia wychodzące,
b) opłaty za usługę Numerki za Grosze podczas okresu nieważności konta na połączenia wychodzące nie są zwracane,
c) pobieranie opłat za kolejne okresy dla numerów wybranych w usłudze Numerki za Grosze zostaje zawieszone. Opłaty zostaną pobrane z chwilą doładowania i przedłużenia ważności konta Użytkownika na połączenia wychodzące, a numery, dla których pobrano opłatę, otrzymają nowy termin pobierania opłat miesięcznych.
8. Aby wykonać połączenie z numerem w usłudze Numerki za Grosze, stan konta Użytkownika musi być równy co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.
9. Połączenie z numerem w usłudze Numerki za Grosze rozpoczęte w Strefie I, a kończące się w Strefie II lub rozpoczęte w Strefie II, a zakończone w Strefie I jest rozliczane zgodnie ze stawkami obowiązującymi w tych strefach dla usługi Numerki za Grosze.
10. Erajednostki zgromadzone na koncie Użytkownika mogą być wykorzystane na połączenia z numerami aktywnymi w usłudze Numerki za Grosze po wyczerpaniu środków pieniężnych na koncie Użytkownika.
11. W przypadku jednoczesnego korzystania przez Użytkownika z usług Numerki za Grosze i Nocne Szaleństwo:
a) limit promocyjnych minut w usłudze Nocne Szaleństwo nie zostanie pomniejszony o połączenia zrealizowane z numerami w usłudze Numerki za Grosze,
b) na połączenia z numerami w usłudze Numerki za Grosze w godzinach obowiązywania usługi Nocne Szaleństwo będą mogły być wykorzystywane Erajednostki, jednakże dopiero po wyczerpaniu środków pieniężnych na koncie Użytkownika.
12. Miesięczne opłaty za numer w usłudze Numerki za Grosze są pobierane automatycznie w ten sam dzień miesiąca, w którym nastąpiła ich aktywacja. Jeżeli w kolejnym miesiącu ten dzień nie występuje, opłata zostanie pobrana dnia następnego.
13. Jeżeli na koncie Użytkownika zabraknie środków na pobranie opłaty miesięcznej za wybrany numer w usłudze Numerki za Grosze, numer ten zostanie usunięty z listy, o czym Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em.
14. Dezaktywacja numeru w usłudze Numerki za Grosze jest bezpłatna. Zlecenia dezaktywacji można dokonać: Ekspresowym kodem *129*2*dziewięciocyfrowy numer#, pod numerem 9797 oraz w serwisie internetowym www.itaktak.pl Dezaktywacja zostanie dokonana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia i potwierdzona będzie SMS-em. Opłata poniesiona za aktywację usługi dla numeru lub numerów w całym miesiącu nie zostanie zwrócona.
15. Zmiana wybranego numeru jest możliwa jedynie przez dezaktywację i ponowną aktywację numeru, co wiąże się z ponownym naliczeniem opłaty aktywacyjnej za numer.
16. Po zakończeniu promocji Numerki za Grosze Użytkownik może korzystać z aktywowanych numerów do końca opłaconych okresów.
17. Jeżeli w usłudze Numerki za Grosze zostanie aktywowany numer aktywny w usłudze Tanie Numerki, zostanie on automatycznie usunięty z listy numerów usługi Tanie Numerki. Opłaty poniesione na aktywację tego numeru w usłudze Tanie Numerki nie zostaną zwrócone.
18. Jeżeli numer aktywny w usłudze Numerki za Grosze zmieni operatora i przestanie należeć do zakresu numerów objętych usługą Numerki za Grosze, zostanie on automatycznie usunięty z listy numerów. Użytkownik zostanie o tym poinformowany SMS-em. Opłata za usunięty numer nie zostanie zwrócona.
19. Minimalna opłata za połączenie z numerem aktywnym w usłudze Numerki za Grosze wynosi 1 grosz.
20. Karty Tak Tak nie mogą być używane w urządzeniach typu FCT lub w celu transferowania ruchu z innych sieci telekomunikacyjnych bądź pochodzącego od innych podmiotów bez uprzedniej pisemnej zgody PTC Sp. z o.o. W przypadku wykrycia takiego użycia (nadużycia) PTC Sp. z o.o. ma prawo bezroszczeniowo rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym.
21. Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia niniejszej promocji w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.
22. W kwestiach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają Cennik dla taryfy Happy i postanowienia Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych.
  
  
 Komentarze

Brak komentarzy.
  
  
 Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  
  
 Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
  
Najnowszy telefon
Samsung I9103 Galaxy R
_
REKLAMA
_
Ankieta
Czy korzystasz z mobilnego internetu ? - Skomentuj

tak, blueconnect

tak, iPlus

tak, Orange Free

tak, Play Online

tak, inny

nie korzystam

Skomentuj
_

bestmobile.pl

Zyczenia sylwestrowe     Serwis GSM