News ˇ Baza telefonów ˇ Gotowe SMSy ˇ Konfiguracja WAP, MMS, GPRS ˇ Forum ˇ Download   |   28 Lipiec 2014 14:19:23

Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze" - www.BestMobile.pl
Menu
News
Baza telefonów
Doładowania
Kody serwisowe
Kody sieciowe
Promocje operatorów 2011
Promocje operatorów
Promocje operatorów 2008
Gotowe SMSy
Testy telefonów
Instrukcje demontażu
Konfiguracja WAP, MMS, GPRS
Forum
Kontakt
Reklama

Download
Tapety
Instrukcje
_
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_
Polecamy

MixElectronics

Głosuj na tę stronę w rankingu!_
Tapeta dla Ciebie
kotek1
kotek1
Tapety 101x80 - Kategoria Zwierzęta
_
  
 Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze"

Era Tak Tak: Promocja "Numerki za Grosze"
(ważna: 2007-08-01 - do odwołania)

Czas obowiązywania oferty promocyjnej: od 1 sierpnia 2007 r. do odwołania. Nazwa usługi promocyjnej: Numerki za Grosze
Usługa dotyczy: możliwości wykonywania połączeń głosowych po promocyjnych stawkach do 3 wybranych numerów Tak Tak bądź Era (komórkowych i stacjonarnych).

Opis usługi Numerki za Grosze


powiększ


Warunki świadczenia usługi
1. Niniejsza oferta promocyjna dotyczy Użytkowników Tak Tak korzystających z taryfy Happy lub Programu Lojalnościowego Happy Taniej, którzy w terminie obowiązywania oferty promocyjnej aktywują usługę Numerki za Grosze.
2. Usługa Numerki za Grosze polega na możliwości wykonywania połączeń głosowych po promocyjnych stawkach i dotyczy połączeń krajowych wykonywanych na numery Tak Tak oraz komórkowe i stacjonarne numery w sieci Era.
3. Użytkownik Tak Tak może aktywować usługę Numerki za Grosze, jeśli jego konto w systemie Tak Tak jest ważne na połączenia wychodzące i stan konta jest równy co najmniej jednej miesięcznej opłacie za jeden numer w usłudze.
4. Aktywacja numeru w ramach usługi Numerki za Grosze może zostać zlecona Ekspresowym kodem *129*1*dziewięciocyfrowy numer#, przez połączenie z numerem 9797 lub w serwisie internetowym www.itaktak.pl Aktywacja usługi i pobranie opłaty miesięcznej nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu założenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em.
5. Aktywacja usługi Numerki za Grosze nie powoduje przedłużenia ważności konta Użytkownika.
6. W ramach usługi Numerki za Grosze niższą stawką nie są objęte połączenia realizowane w Roamingu, transmisja danych, numery: 9602, 9797, 9898, 602 913, 602 990, 608 908, 602 950 000, 602 951 000, 602 960 200, 602 985, 604 01 01 01, 604 02 02 02, numery Poczty głosowej, Numery alarmowe, usługowe i specjalne, Numery premium.
7. Użytkownik może korzystać z usługi Numerki za Grosze, jeżeli jego konto jest ważne na połączenia wychodzące. Jeżeli konto Użytkownika z aktywną usługą Numerki za Grosze utraci ważność na połączenia wychodzące:
a) opłacone miesięczne okresy aktywności tej usługi dla wybranych numerów biegną dalej i nie zostają przedłużone o czas nieaktywności konta Użytkownika na połączenia wychodzące,
b) opłaty za usługę Numerki za Grosze podczas okresu nieważności konta na połączenia wychodzące nie są zwracane,
c) pobieranie opłat za kolejne okresy dla numerów wybranych w usłudze Numerki za Grosze zostaje zawieszone. Opłaty zostaną pobrane z chwilą doładowania i przedłużenia ważności konta Użytkownika na połączenia wychodzące, a numery, dla których pobrano opłatę, otrzymają nowy termin pobierania opłat miesięcznych.
8. Aby wykonać połączenie z numerem w usłudze Numerki za Grosze, stan konta Użytkownika musi być równy co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.
9. Połączenie z numerem w usłudze Numerki za Grosze rozpoczęte w Strefie I, a kończące się w Strefie II lub rozpoczęte w Strefie II, a zakończone w Strefie I jest rozliczane zgodnie ze stawkami obowiązującymi w tych strefach dla usługi Numerki za Grosze.
10. Erajednostki zgromadzone na koncie Użytkownika mogą być wykorzystane na połączenia z numerami aktywnymi w usłudze Numerki za Grosze po wyczerpaniu środków pieniężnych na koncie Użytkownika.
11. W przypadku jednoczesnego korzystania przez Użytkownika z usług Numerki za Grosze i Nocne Szaleństwo:
a) limit promocyjnych minut w usłudze Nocne Szaleństwo nie zostanie pomniejszony o połączenia zrealizowane z numerami w usłudze Numerki za Grosze,
b) na połączenia z numerami w usłudze Numerki za Grosze w godzinach obowiązywania usługi Nocne Szaleństwo będą mogły być wykorzystywane Erajednostki, jednakże dopiero po wyczerpaniu środków pieniężnych na koncie Użytkownika.
12. Miesięczne opłaty za numer w usłudze Numerki za Grosze są pobierane automatycznie w ten sam dzień miesiąca, w którym nastąpiła ich aktywacja. Jeżeli w kolejnym miesiącu ten dzień nie występuje, opłata zostanie pobrana dnia następnego.
13. Jeżeli na koncie Użytkownika zabraknie środków na pobranie opłaty miesięcznej za wybrany numer w usłudze Numerki za Grosze, numer ten zostanie usunięty z listy, o czym Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em.
14. Dezaktywacja numeru w usłudze Numerki za Grosze jest bezpłatna. Zlecenia dezaktywacji można dokonać: Ekspresowym kodem *129*2*dziewięciocyfrowy numer#, pod numerem 9797 oraz w serwisie internetowym www.itaktak.pl Dezaktywacja zostanie dokonana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia i potwierdzona będzie SMS-em. Opłata poniesiona za aktywację usługi dla numeru lub numerów w całym miesiącu nie zostanie zwrócona.
15. Zmiana wybranego numeru jest możliwa jedynie przez dezaktywację i ponowną aktywację numeru, co wiąże się z ponownym naliczeniem opłaty aktywacyjnej za numer.
16. Po zakończeniu promocji Numerki za Grosze Użytkownik może korzystać z aktywowanych numerów do końca opłaconych okresów.
17. Jeżeli w usłudze Numerki za Grosze zostanie aktywowany numer aktywny w usłudze Tanie Numerki, zostanie on automatycznie usunięty z listy numerów usługi Tanie Numerki. Opłaty poniesione na aktywację tego numeru w usłudze Tanie Numerki nie zostaną zwrócone.
18. Jeżeli numer aktywny w usłudze Numerki za Grosze zmieni operatora i przestanie należeć do zakresu numerów objętych usługą Numerki za Grosze, zostanie on automatycznie usunięty z listy numerów. Użytkownik zostanie o tym poinformowany SMS-em. Opłata za usunięty numer nie zostanie zwrócona.
19. Minimalna opłata za połączenie z numerem aktywnym w usłudze Numerki za Grosze wynosi 1 grosz.
20. Karty Tak Tak nie mogą być używane w urządzeniach typu FCT lub w celu transferowania ruchu z innych sieci telekomunikacyjnych bądź pochodzącego od innych podmiotów bez uprzedniej pisemnej zgody PTC Sp. z o.o. W przypadku wykrycia takiego użycia (nadużycia) PTC Sp. z o.o. ma prawo bezroszczeniowo rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym.
21. Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia niniejszej promocji w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.
22. W kwestiach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają Cennik dla taryfy Happy i postanowienia Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych.
  
  
 Komentarze

Aimee dnia 16/04/2014
It is a terrific method to start since it pushes you like a marketer to instantly attempt to develop an idea for some articles. With a site such as Instagram will be a lot more seamless if the content or pictures presents itself for you and there isn't any have to really look for it. Simply put, if captivating chanel replica uk pictures of what your brand takes portion in or signifies are simple to encounter, then Instagram is likely for you. Because if you are having trouble now choosing the right picture, then you certainly'll probably nonetheless be having trouble 4 weeks down the street. Does your target market, or even broader possible markets, drop in to the demographics that use Instagram? This is just another one of these questions that prevents you the soreness of conversing with a wall online.

It's vital that your customers, past, present, and future, are people that are utilizing the service. If they are not, you will do yourself a great favor by allocating your time-and resources to where they are present elsewhere on-line. Instagram's users are those who were raised in the age of technology. Social networking web sites like replica chanel handbags Facebook and Twitter are currently second nature to them, thus the extensive use of hashtags with this platform. Consumers range in ages from young teenagers all the way through adults in there 30r42;s and even 40r42;s, given they are technologically savvy at that age. Given these demographics, Instagram is utilized by a great amount of persons. Not simply in the United States, but on an international-scale since it comes with an Android app too. The complete downloads is really well over 40 million by the new year.
v3456d1 dnia 29/05/2014
for many unexplained justification. coach outlet Although it is a louis vuitton outlet fact the improvement and louboutin outlet even rewards for juicy couture outlet cutting edge COMPUTER microarchitectures true religion outlet together with creation engineering go louis vuitton bags along with additional tips. Taper ones cherished your coach outlet pursuits because the time of day really agitates insanity workouts all the way down, having burberry outlet said that. If perhaps an individual love requires a snooze, be michael kors outlet certain that it is small not far ray ban sunglasses too past due with the time of day. Have got an individual love quick sleep for the sofa or simply within the reclining true religion jeans chair in prada outlet place of during ferragamo outlet intercourse. As soon as they space a fabulous chap workforce as well as toms outlet broker delivering decent customer care, many people give these products north face outlet an important longchamp pas cher VISION small. By the end from the three months, the owner with all the highest possible tory burch outlet availablility mcm bags of bridal polo outlet party is ralph lauren pas cher without a doubt chi flat iron crowned important or perhaps twin. Those that have 7 plus bridal party can be "knighted. " coach outlet Lots of oakley sunglasses the California king, A queen, true religion outlet as well cheap jordan shoes as Knights in battle show up at from the banquet
xiaoniao dnia 16/06/2014
Marcello de Cartier handbag, black or ebony color, red or caramel color and other options designed three different sizes, lambskin, Kam snakeskin, suede calf leather handmade ...... Senior, Flexibility and ease of activities, especially large capacity bag, flip-package surface is soft, there is hollow and stitch decorative innokin iclear 30
innokin iclear 16
innokin cool fire
corners, decorated with the same color edging, package surface to form a continuous dot logo, leather lining, backpacks height position can be determined based on the selected length of the strap. This des
  
  
 Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  
  
 Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
  
Najnowszy telefon
Samsung I9103 Galaxy R
_
REKLAMA
_
Ankieta
Czy korzystasz z mobilnego internetu ? - Skomentuj

tak, blueconnect

tak, iPlus

tak, Orange Free

tak, Play Online

tak, inny

nie korzystam

Skomentuj
_

bestmobile.pl

Zyczenia sylwestrowe     Serwis GSM